Liikmed

TÕRVA NOORTEVOLIKOGU IV KOOSSEIS

Tõrva Noortevolikogu IV koosseis astus ametisse 29. novembril 2016.

Edgar Metsar

Noortevolikogu esimees (18.12.2016 – …)

Noortevolikogu liige (30.05.2016 – …)

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 29.09.2015*)

*- volitused olid peatunud seoses kaitseväeteenistuses olemisega.

Kadriann Kalamees

Noortevolikogu aseesimees (18.12.2016 – …)

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – …)

Triin Jaansalu

Noortevolikogu esimees (20.12.2014 – 18.12.2016)

Noortevolikogu aseesimees (01.12.2012 – 20.12.2014)

Noortevolikogu liige (13.01.2012 – …)

Kommunikatsioonijuht (23.01.2017 – …)

Romet Piller

Noortevolikogu esimees (31.08.2013 – 20.12.2014)

Noortevolikogu liige (25.07.2012 – … )

Teve Rajamets

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – …)

Riin Lepik

Noortevolikogu liige (29.11.2016 – …)

Airika Vettik

Noortevolikogu liige (29.11.2016 – …)

Askar Neumann

Noortevolikogu liige (29.11.2016 – …)

Mattias Malm

Noortevolikogu liige (29.11.2016 – …)

Silver Roland Kasepõld

Noortevolikogu liige (18.05.2017 – …)

Rannar Park

Noortevolikogu liige (30.10.2017 – …)

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 28.11.2016)

Delfy Martin Müürsepp

Noortevolikogu liige (30.10.2017 – …)

Stella Sisas

Noortevolikogu liige (16.11.2017 – …)

Hardo Adamson

Noortevolikogu liige (07.12.2017 – …)

Vastavalt Tõrva linna Noortevolikogu valimiskomisjoni otsusele on noortevolikogu asendusliikmed järgmised

  1. Mairo Paluoja (alates 29. november 2016 liige seoses Joosep Elango tagasi astumisega, volitused peatunud seoses puudumistega alates 29. oktoober 2017)
  2. Silver Roland Kasepõld (liige alates 18. mai 2017)
  3. Delfy Martin Müürsepp (liige alates 30. oktoober 2017)
  4. Rannar Park (liige alates 30. oktoober 2017)
  5. Stella Sisas (liige alates 16. november 2017)
  6. Hardo Adamson (liige alates 07. detsember 2017)