Ajalugu

Tõrva Noortevolikogu esimehed läbi aegade

Edgar Metsar

Edgar on Tõrva Noortevolikogu esimees alates 18. detsembrist 2016.

Triin Jaansalu

Triin oli Tõrva Noortevolikogu esimees 20. detsembrist 2014 kuni 18. detsembrini 2016.

Romet Piller

Romet oli Tõrva Noortevolikogu esimees 31. augustis 2013 kuni 20. detsembrini 2014.

Karl Kirt

Karl oli Tõrva Noortevolikogu esimene esimees. Ta oli ametis 5. detsembrist 2010 kuni 31. augustini 2013.

 

Tõrva Noortevolikogu aseesimehed läbi aegade

Kadriann Kalamees

Kadriann on Tõrva Noortevolikogu aseesimees alates 18. detsembrist 2016.

Sirli Pippar

Sirli oli Tõrva Noortevolikogu aseesimees 20. detsembrist 2014 kuni 28. novembrini 2016.

Triin Jaansalu

Triin oli Tõrva Noortevolikogu aseesimees 1. detsembrist 2012 kuni 20. detsembrini 2014.

Kaspar Metsar

Kaspar oli Tõrva Noortevolikogu aseesimees 5. detsembrist 2010 kuni 1. detsember 2012.

 

Endised liikmed:

Sirli Pippar

Noortevolikogu aseesimees (20.12.2014 – 28.11.2016)

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 28.11.2016)

Hardo Adamson

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2016 )

Vabatahtlike koordinaator (22.12.2012 – 20.12.2014)

Ago Jaani

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 28.11.2016)

Karl Kirt

Noortevolikogu esimees (05.12.2010 – 31.08.2013)

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 28.11.2016)

Salme Ojap

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2016 )

Rannar Park

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 28.11.2016)

Matthias Markus

Noortevolikogu liige (30.06.2016 – 28.11.2016)

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 29.06.2015*)

Noortevolikogu liige (17.01.2013 – 27.05.2013)

*- volitused olid peatunud seoses kaitseväeteenistuses olemisega.

Beatrice Veske

Noortevolikogu liige (29.11.2014 – 25.05.2016)

Karl-Sander Soro

Noortevolikogu liige (30.06.2015 – 29.09.2015)

Kaspar Metsar

Noortevolikogu aseesimees (05.12.2010 – 01.12.2012)

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 28.11.2014)

Kristiina Omuk

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2014 )

Noorteuuringu projektijuht (22.12.2012 – 20.06.2013)

Katrin Saarep

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2014 )

Anett Kikas

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2014 )

Sirle Jaansalu

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 28.11.2014 )

Ülla Tamm

Noortevolikogu liige (05.03.2011 – 28.11.2014)

Karl Karpov

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 21.07.2014)

Kristin Jänes

Noortevolikogu liige (28.11.2012 – 13.10.2013 )

Toomas Rüütel

Noortevolikogu lige (28.11.2012 – 16.01.2013 )

Feliks Golding

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 27.11.2012)

Marel Jaama

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 27.11.2012)

Kevin Horn

Noortevolikogu liige (05.03.2011 – 27.11.2012)

Mihcel Sibul

Noortevolikogu liige (25.07.2012 – 27.11.2012)

Kristi Koppel

Noortevolikogu liige (05.03.2011 – 27.11.2012)

Aigo Jaani

Noortevolikogu liige (05.03.2011 – 06.08.2011)

Pille Laiakask

Noortevolikogu liige (27.11.2010 – 12.01.2012)

Karoliina Omuk

Noortevolikogu liige (07.08.2011 – 24.07.2012 )

Risto Rajamets

Noortevolikogu liige (05.03.2011 – 24.07.2012 )